Inżynierowie świata z wizytą w EHTIC

W dniach 23–25 czerwca 2022 r. na Politechnice Śląskiej w Gliwicach odbył się V Światowy Zjazd Inżynierów Polskich, oraz towarzyszący mu XXVII Kongres Techników Polskich.

Głównymi tematami tych wydarzeń jest współdziałanie na rzecz wsparcia przez polonijnych inżynierów innowacyjności polskiej gospodarki oraz edukacji sprzyjającej rozwojowi twórczych postaw społeczeństwa, a także umiejętności przekładania pomysłów i wynalazków na praktykę gospodarczą.

Wydarzenia odbywały się pod hasłem „Inżynierowie dla zdrowej planety”, nawiązującym do dwóch najważniejszych problemów współczesności: pandemii oraz zmian klimatycznych.

Jednym z wydarzeń towarzyszących była wizyta uczestników zjazdu w EHTIC! Mieliśmy przyjemność zaprezentować nasz potencjał naukowy oraz przedstawić naszym gościom wybrane laboratoria badawczo-technologiczne znajdujące się w naszym centrum.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej ważnej platformy wymiany doświadczeń, dyskusji oraz integracji polskiej społeczności technicznej w kraju i zagranicą.

Śląskie Centrum Inżynierskiego Wspomagania Medycyny i Sportu ”Assist Med. Sport Silesia”

Media Społecznościowe
Kontakt

Europejskie Centrum
Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia

© 2024 EHTIC. Wszystkie prawa zastrzeżone